Tuesday
Jun 02nd

Par mums

E-pasts Drukāt PDF

 

Eksklusīvu1 autointerieru ražošana no ādas. Ādas pardošana.

Aktīvu un konsekventu VIGILIA SIA veicināšanas politiku tirdzniecības nosaukumu YARWOOD LEATHER SIA ļāva VIGILIA SIA kļūt par līderi Baltijas valstu pārdošanas tirgū ādas. Pārstāvniecība atrodas Rīgā, Latvija un tās jurisdikciju aptver visu Baltijas valstu un NVS. Pastāvīga pieejamība ādas no 40 katalogiem noliktavā ļauj apmierināt pieprasījumu jebkura klienta - no indivīda rūpniecības uzņēmums. VIGILIA SIA Baltijas valstīs ir oficiālais pārstāvis HANS Reinke Handelsgesellschaft mbH - ādas automašīnu, lidmašīnu un mēbeļu ražošanas nozarē.


Ražošanas un dizaina nodaļa VIGILIA SIA darbojas kopš 1997 aizņem teritoriju 1500m2 gandrīz, kas ļauj veikt dizaina projektus un izgatavojam mēbeles iekšējā apdare lidmašīnu, jahtas, automašīnas un telpas jebkuru sarežģītību un apjomu.

 


Mūsdienīgas šujmašīnas, kas tiek atjaunināti ik pēc katri 3 gadiem, lai nodrošinātu kvalitātes standartus, kā noteikts ar pasaules vadošo aviācijas un automobiļu ražotājiem. Daži no iekārtu modeļi ir unikāla teritorija Baltijas valstīs. Tikai sertificētus pamata un palīgizstrādājumi materiāli tiek izmantoti ražošanā, kas ļauj atbalstīt kvalitātes garantija ražo interjeru un materiāliem.


Regulāri piedalās izstādēs, VIGILIA SIA ir labi zināmi visi modes tendencēm automobiļu interjeru un mēbeļu materiālus. Izcīnot reputāciju kā uzticams partneris, VIGILIA SIA ir par tādas kompānijas kā ALCANTARA, RONSDORF, DUPONT,  NUOVA C.P.A. PELLAMI, Wollsdorf Leather uctr, kas ražo mūsdienu dabas un sintētiskiem materiāliem izplatītāju.


Jūs esat vienmēr laipni aicināti sazināties ar mums internetā vai zvaniet uz mūsu biroju un apspriest ar mūsu dizaineri un vadītāji pasūtījumu jebkura apjoma un sarežģītības jebkurā valodā Jūsu ērtībām.

 

 

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 16 maijs 2014 19:25 )