Friday
Feb 28th

News

Jaunumi no autodileriem

mersedes-benz .S-klass coupe

Luks klases automobilis tiem, kas patiešām mīl  braukt,ar pašām mūsdienīgākajām  tehnoloģijām un komfortu piemītošais S- klasei, tikai stilīgākā un sportiskā ainā.

S - klass coupe tāds pats  kā sedans, bet uz dažiem centimetriem īsāk un zemāk, izdarot akcentu uz sportisku.Viena no automobiļa MAGIK BODY CONTROL galvenām opcijām kuru izmantojot kameras skenē ceļu segums.Tāpat viņš tiks aptakelēts kruīzs ar jaunas paaudzes kontroli, kura strādā gandrīz kā autopilots.

Lasīt tālāk...

Jaguar izlaidis klassiku 1964 gada E-TYPE

Kompānija Jaguar grasās izlaist sporta kupeju ar Е- TYPE atviegloto alumīnija virsbūvi . Jaguar E - TYPE pirmoreiz iztēlojās publikai 1964.gadā.Tad tika izlaisti 12 dzīšanos automobiļi no ieplānotiem 18. Briti pieņēma lēmumu izgatavot sešus trūkstošos kupejas.Tādam veidam auto ražotājs taisās pabeigt sporta E kupeju mini seriju ražošanu - Type tiek Atzīmēts, ka visas mašīnas tiks konstruētas ar Jaguar inženieriem pa orģināliem rasējumiem.Mašīnas saņems identificējumu numurus šasijas, kas ir piesavinātas tiem vēl 1960

Lightweight Versija atšķiras no standarta E - Type ar pazemināto svaru - sport car saņēma pilnībā alumīnija virsbūvi un cilindru bloku, arī atņemams interjera un hromēto dekoratīvo elementu atsevišķu detaļu. Kupejas Speciālsversija sver uz 115 kg mazāk standarta E - Type, kura masa saliek aptuveni 1300 kg
Zem ekskluzīvu automobila pārsega atradīsies orģināls rindu 3,8-litrs seši cilindru motors, kas attīsta

 
  • Citāts

  • Kustība bez degvielas

  • Vēsture

  • Auto jaunumi

BMW izveido jaunu zīmolu Ķīnā

Kā ziņots, Inautonews, izskaidrot nepieciešamību izveidot vienotu BMW markas likumā debess valstībā. Bet tajā pašā laikā šis solis ļaus bavarcam attālums tēlu piemaksu no aizspriedumiem kas Ķīnas preces attēlu.    BMW pārdošanas un mārketinga Ian Robertson vadītājs apstiprināja Automotive News Europe pie, Tokijas autoizstādē \"BMW un ķīniešu partneris būs jauns zīmols, tas ir likumdošanas prasības\". Viņš piebilda, ka elektroautomobiļus Ķīnas ražošanā izmantos spēkstacijām, kas tagad strādā BMW.

Elektriskā transporta pozitīvi sekmē vides, sociālajā un ekonomikas sfērā. Eco transportēšana ir ievērojama ietekme uz vidi, sākot no 20 % līdz 25 % no pasaules enerģijas patēriņu un oglekļa dioksīda emisijas. Lai uzzinātu vairāk par zaļās modes un atklāt pieejami veidi, kā padarīt mūsu planētas sūcējs, klikšķiniet uz zemāk esošajām saitēm.

http://ecofashionworld.com/

http://www.av.lv/

Viens no visvairāk erotiska automašīnu visu laiku. Pārsteidzoši ātri e tips bija absolūtā sajūta, 1961. gadā. Šī elegantā forma joprojām ir ļoti funkcionāla modeļa.

Latvija rada ES izaugsmi likmes jauniem automobiļiem.

Novembrī, Latvija jaunu automobiļu reģistrāciju pieauga 96.4 %, kas ir lielākais pieaugums ES, norādīja Eiropas automobiļu ražotāju asociācijas paziņojumā.    Dati ir pieejami visās ES valstīs, izņemot Kiprā un Maltā, kā arī Šveices, Norvēģijas un Islandes. Novembrī Latvija reģistrēts 917 jaunas automašīnas, salīdzinot ar 467 novembrī pagājušajā gadā.

Partneri

Video

Reklāma